Hurtownia „Batko” istnieje już kilkanaście lat. Od początku naszej działalności zajmowaliśmy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną płytek ceramicznych. Druga połowa lat dziewięćdziesiątych to okres dynamicznego rozwoju naszej firmy, nawiązaliśmy wtedy współpracę z renomowanymi producentami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi, stając się niejednokrotnie ich wyłącznym dystrybutorem na rynku lokalnym. Dążąc do sprostania coraz większym wymaganiom naszych klientów, stopniowo rozszerzaliśmy nasz asortyment o chemię budowlaną i kompleksowe wyposażenie łazienek.
Wieloletnie doświadczenie handlowe założyciela hurtowni Tadeusza Batko zostało kilka lat temu wzbogacone o pasję, ożywczy powiew młodości i profesjonalizm jego syna Marka, który ukończył zarządzanie firmą na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Dlatego Hurtownia „Batko” to firma rodzinna, w której współpracują ze sobą dwa pokolenia, łącząc w ten sposób nowoczesność i tradycję. Wieloletnie doświadczenie w branży ceramiczno-budowlanej oraz nieustanne działania w kierunku rozwoju hurtowni czynią nas wiarygodnym i godnym partnerem w handlu hurtowym i detalicznym. Dbamy bowiem o atrakcyjną ofertę, która jest dostosowana do różnorodnych gustów naszych klientów, ale także zróżnicowana cenowo.

 

 

 

 

 

 

o-firmie2 Od lat systematycznie poszerzamy ekspozycję, by nasi klienci, widząc różnorodne wzory płytek ceramicznych, połączonych z armaturą i akcesoriami łazienkowymi, mogli dokonać najlepszego dla siebie wyboru, w którym pomogą im także kompetentni pracownicy. Najlepszą reklamą naszej firmy są pozytywne opinie zadowolonych klientów, którzy polecają nas innym. elete.​